מדריך צלילה בתאילנדהשעה בתאילנד כעת :             


קורס צלילה בתאילנד

צלילות בתאילנד - מדריך למטיילים

תאילנד היא אחת המדינות עם יעדי הצלילה הטובים בעולם!
כמעט בכל חוף אם זה באיים או ברצועות החוף שלה בים ההודי או במפרץ תאילנד תוכלו למצוא מועדוני צלילה ברמה גבוהה .
מקומות מומלצים לצלילה בתאילנד

איי סימליאן
רצועת האיים במערב תאילנד הנמצאת מעל האי פוקט מול רצועת החוף הנקראת קו לאק.באיי סימיליאן לא ניתן לישון מלבד אי אחד בו ניתן לשכור אוהל, רצועת האיים הוכרזה כפארק לאומי לשימור ועקב כך לא ניתן לבנות על האיים .
באיים תוכלו לראות מגוון רחב של יצורי ים מיוחדים וצבעוניים החל ממנטה רי ועד לוויתני כריש הענקיים, האיים בעלי חופי טורקיז מדהימים מאפשרים צלילה עם שנורקל וגם צלילה לעומק באמצעות בלוני אוויר צלילת סקובה.
השוניות באיי סמילייאן נראות כאילו פוזרו על גבי קרקעית הים מהתפרצות וולקנית ועל גבי חופי האיים והאיים עצמם פזורות עשרות אבנים ענקיות .

האי קו טאו
האי קוטאו נמצא מצפון לאיים קופנגן וקוסמוי והוא קטן משניהם משמעותית ופחות מפותח למרות שינויים רבים שעבר בעקבות תיירות צלילה מסיבית.
האי קו טאו נקרא גם אי הצלילות מכוון שניתן לצלול בו לאורך כל השנה וגם בגלל ריבוי בתי הספר לצלילה ומועדוני הצלילה המאפשרים לערוך במקום קורסים בכל הרמות .
באי ובסביבתו מספר אתרי צלילה יחודיים עם שוניות מרהיבות, אך עקב ריבוי צוללנים החוויה נפגעת מעט.האי קו טאו עובר בשנים האחרונות פיתוח מואץ וחלק ממועדוני הצלילה הפכו לריזורטים ענקיים בהם ניתן למצוא כל סוג של חדרים החל מחדרים בסיסיים עם מאוורר ועד לסוויטות מפנקות ביותר.
באי נמצא גם אחד מבתי הספר לצלילה הגדולים בעולם באנס במועדון נמצאים כדרך קבע מדריכים ישראלים, במועדון באנס ניתן לעשות גם קורסי צלילה מתקדמים וקורס מדריכי צלילה, מועדון נוסף באי קו טאו בו מדריכים בשפה העברית הוא מועדון צלילה קריסטל .

פטייה
למרות המוניטין המפוקפק של עיר החוף פאטיה ניתן למצוא בסביבתה כמה אתרי צלילה מרהיבים ומיוחדים ומועדוני צלילה מהרמה הראשונה .


קורס צלילה בקו טאו
קורס צלילה באי קו טאו במחיר זול יותר מאשר הזמנה עצמאית
סים לתאילנד - קבלת שיחות ללא עלות
כרטיס סים עם מספר ישראלי שיחסוך לכם מאות שקלים !!! 

עלויות צלילה וקורסי צלילה בתאילנד

צלילה בשנורקל
ברוב חופי תאילנד תוכלו לשכור או לקנות מסכת צלילה ושנורקל במחיר של מאתיים עד ארבע מאות באט ליום,
קנייה של מסכה ושנורקל מסוג טוב עד מקצועי תעלה בין אלף לאלף וחמש מאות באט .

מחיר צלילה עם מדריך מלווה תעלה בתאילנד בין אלפיים לארבעת אלפים באט תלוי כמובן במרחק השייט מהחוף לנקודת הצלילה , בחלק מהמקומות תוכלו לקחת טיול יום עם צלילה וארוחת בוקר וצהריים .

צלילת התנסות עם בלוני אוויר

קורס צלילה כוכב אחד - עד 20 מטר עומק
מחיר קורס צלילה כוכב אחד המאפשר צלילה עד עשרים מטר עומק ונמשך כארבע ימים בהם תצללו כארבע פעמים בים הוא בין עשרת אלפים באט לשתיים עשרה אלף .

קורס צלילה כוכב שני - עד שלושים מטר ורישיון לצלילה בלילה
מחיר קורס צלילה כוכב שני המאפשר צלילה עד לעומק של שלושים מטר ולווי צולל בעל כוכב אחד בתאילנד הוא בין שלושת אלפים באט לחמשת אלפים באט .

 מידע נוסף על צלילה בתאילנד במדריך למטייל בתאילנד