תאילנד - טיול לקו סמויהשעה בתאילנד כעת :             

טיול לקו סמוי

קוסומי , האם מצאנו את גן עדן?

"טיול לתאילנד נראה לכם מושלם?" אתם כבר מתים לצאת אל החופשה שתכננתם? ,
אתם כנראה צודקים וטיול בתאילנד באמת יכול להיות מוצלח מאוד אבל בואו אני יספר לכם איך בטוח להפוך את הטיול שלכם מסתם חופשה לחופשה חלומית .
לאי שיהפוך את הטיסה שלכם לתאילנד למושלמת קוראים קוסומי והוא נמצא בדרום תאילנד .
כשאתם רואים בטלוויזיה סרט שצולם באי חלומי עם עצי קוקוס , חוף ים ואקלים טרופי אתם בטח חושבים לעצמכם – מה הייתי הייתי עושה כדי להיות שם .
אז בואו אני יספר לכם על האי קוסומוי גן העדן הטרופי שתמיד חלמתם עליו .
קוסומי הוא אי טרופי שהפך בשנים האחרונות לאי תיירותי המכיל חופים חלומים , מועדוני לילה, פאבים ואטרקציות מים ובתי מלון מרהיבים.
גם בקוסומי כמו כל מקום אחר בתאילנד תוכלו לשמוע עברית בכל מקום ולאכול פלאפל במסעדות ישראליות. אבל בניגוד לאיים אחרים קוסומוי אימץ לעצמו מאפיינים רבים מהתרבות האירופאית .
בקוסומי נמצאים תיירים אירופאים לא פחות מאשר התיירים הישראלים כך שכמעט בכל פאב תוכלו לשתות בירה ולראות משחקי כדורגל על מסך ענק עם אוהדי כדורגל בריטים אמיתיים .
לאורך כל האי תמצאו חופים מדהימים ביופים עם מים כחולים ועצי קוקוס ממש כמו בסרטים . אם אתם מהטיפוסים הרגועים יותר אתם יכולים סתם לשבת על החוף, להישתזף ולהינות מהמקום ואם אתם מהטיפוסים הקצת יותר אקטיבים אתם תוכלו לצאת לטיול באי, להכיר אנשים חדשים ולהינות מספורט ימי.
ועכשיו כמה המלצות לאלו מבינכם שעומדים לבקר באי :
• דבר ראשון תבואו לקוסומי עם מזוודה ריקה , בקוסומוי אתם תהיו רוב היום לבושים בבגד ים וכשתצטרכו משהו תוכלו להיכנס לאחת החנויות באי ולמצוא את כל מה שהייתם צרכים במחירים זולים מאוד .

• דבר שני , אתם לא צריכים לתכנן מראש את משך השהות באי.
כל הכיף בקוסומוי הוא "לזרום" ולכן אם אתם רואים שאתם נהנים אז למה לא להישאר כמה ימים ?

• דבר שלישי , כמו שכתבתי מקודם קוסומי הוא אי שמתאים גם לעצלנים מבינכם וגם לפעלתנים ולכן אתם יכולים להעביר את כל השהות באי בחוף הים אם אתם מהעצלנים שביננו או שאתם יכולים להעביר את השהות באי בטיולים אינטנסיביים וביקור בכל המקדשים באי . אבל אני אישית ממליץ לכם לשלב גם טיולים וגם כמה ימים של מנוחה נטו.